Künye

adına

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Ahmet YERSEL

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Furkan YILMAZ

Haber Editörleri / News Editors

Çağdaş KANDEMİR

Cengiz SOLMAZ

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Alican DURMAZ

Yazılım / Software
WordPress 5.4.1

(samsunsporhaber.com kendi özel temasını kullanmaktadır.)

Servis Sağlayıcı / Hosting
Veridyen

Haber Ajansları / News Agencys
Kendi haberlerini özgün olarak kendi editör kadrosu ile üretmektedir.

Yönetim Yeri / Place of management

Atakum / SAMSUN

samsunsporhaber.com Basın Meslek ilkeleri’ne uymaya söz vermiştir.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

samsunsporhaber.com‘da yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. samsunsporhaber.com‘da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, samsunsporhaber.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI (PRIVACY POLICY)
© Copyright 2020 samsunsporhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları samsunsporhaber.com’a aittir. samsunsporhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar samsunsporhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
samsunsporhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. samsunsporhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.